Teatr Polski zaprasza po wakacjach

Teatr Polski zaprasza po wakacjach

Dobiega końca przerwa sezonowa w Teatrze Polskim w Bydgoszczy. Wrześniowy repertuar jest już gotowy. Sprzedaż internetowa trwa, jutro zostaną otwarte również kasy biletowe.

Sezon artystyczny 2020/2021 rozpocznie się 5 września premierą spektaklu „Amadeusz” w reż. Łukasza Gajdzisa na podstawie sztuki Petera Shaffera. Ale to nie jedyna wrześniowa premiera. Od 19 września zobaczymy także „Plastusiowy pamiętnik” w reż. Leny Frankiewicz. To ciekawa propozycja przede wszystkim dla tych młodszych bydgoszczan.

Z kolei 22 września na deskach bydgoskiego teatru zagości duet Krzysztof Materna i Olga Bołądź w gościnnym spektaklu „Dobry wieczór państwu”. Spróbują wyjaśnić jak wygląda show-biznes z perspektywy doświadczonego mistrza i jego młodej, niedoświadczonej asystentki. Spektakl ten miał odbyć się w marcu, ale ze względu na pandemię koronawirusa został przełożony na początek nowego sezonu.

Wraz z jego rozpoczęciem wracają również zasady bezpieczeństwa dotyczące uczestnictwa w spektaklach. Szczegółowe wytyczne dostępne są na stronie TPB. Podobnie jak cały repertuar na najbliższy miesiąc. Kasa biletowa zostanie ponownie otwarta 12 sierpnia i czynna będzie od środy do piątku w godz. 14:00-18:00, a także godzinę przed spektaklami. Bilety można kupić także online – link TUTAJ.

Informacja: www.bydgoszcz.pl
Fot. www.bydgoszcz.pl

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6646011