Teatr Ludzi Upartych zaprasza

Teatr Ludzi Upartych zaprasza

Teatr Impresaryjny we Włocławku

Wszyscy znamy baśń o Kopciuszku, ale kto potrafi odpowiedzieć na pytanie kiedy pojawiła się ona po raz pierwszy? W starożytności (w Egipcie lub w mitologii grecko-rzymskiej), a pierwsza jej zapisana wersja powstała w VII wieku przed naszą erą w starożytnej Grecji. Wynika z tego, że Kopciuszek towarzyszy nam już od ponad dwu i pół tysiąca lat!

Teatr Ludzi Upartych realizuje przede wszystkim spektakle dla młodzieży i dorosłych, ale ma w swoim repertuarze również przedstawienia dla dzieci, m.in. „Lokomotywę”, „Królewnę Śnieżkę”, „Krasnoludki są na świecie”, „Pchłę Szachrajkę” czy „Brzechwa dzieciom”… I właśnie Jan Brzechwa, wybitny poeta piszący również dla dzieci jest autorem tekstu, który posłużył Upartym do stworzenia ich najnowszego spektaklu. Mamy nadzieję, że najmłodsi Widzowie znajdą w nim wszystko, czego oczekują idąc do Teatru.

Teatr Impresaryjny we Włocławku zaprasza więc 19 grudnia 2021 na godz. 11:00 na kolorowe i rozśpiewane przedstawienie wszystkich tych, którzy ukończyli już lat 4, a nie przekroczyli 104!

 

Bilety do nabycia poprzez stronę sklep.ebilet.pl oraz w Kasie Teatru w dni powszednie w godz. 8.30 – 16.00, tel.54 231 47 66

 

Źródło: teatrwloclawek.pl

Graf. teatrwloclawek.pl

9 grudnia 2021 r.

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl


Liczba odwiedzin:

5,578,986