Teatr Impresaryjny wznawia działalność

Teatr Impresaryjny wznawia działalność

Po przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa i dopuszczeniu (50% miejsc) instytucji kultury do działalności, Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego serdecznie zaprasza do swojej siedziby wszystkich tych, którym brakowało i brakuje obcowania z teatralną sceną. Na pierwsze – po przerwie – przedstawienie Teatr zaprasza w lutową, mroźną niedzielę całe rodziny. Na scenie zagości Calineczka!

Mała dziewczynka, Calineczka, wyrosła z ziarenka, które dostała jej mama od czarownicy, ponieważ sama nie mogła mieć dzieci. Pewnego dnia Calineczkę porwała Ropucha, która chciała aby poślubiła jej syna… Nie została żoną syna Ropuchy ponieważ porwał ją Żuk i zabrał do swego królestwa… Po pewnym czasie trafiła do Myszki, która chciała ją zeswatać z Kretem, od której uciekła na grzbiecie Jaskółki aż do ciepłych krajów gdzie poznała Króla Kwiatów…

To tylko błyskawiczny skrót bajki przedstawiającej Historię Calineczki, którą na włocławskiej scenie zaprezentują aktorzy Teatru Baj Pomorski w Toruniu.

 

 

Przedstawienia wystawiane będą w ramach cyklu Niedzielne Spektakle Familijne.

W związku z epidemią wirusa SARS-CoV-2 Widzowie zobowiązani są do wypełnienia obowiązków wynikających ze stosownych przepisów prawa powszechnie obowiązującego oraz Regulaminu Teatru wydanego w tym zakresie, w szczególności zobowiązani są do zakrywania ust i nosa w trakcie całej imprezy.

Więcej informacji na stronie internetowej Teatru Impresaryjnego 

 

Źródło: teatrwloclawek.pl

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl


Liczba odwiedzin:

5,750,525