Taniej do Młyna Wiedzy

Zwiedzasz za 9 zł

Taniej do Młyna Wiedzy

Młyn Wiedzy w Toruniu

W marcu i kwietniu będzie okazja, aby taniej zwiedzić Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy. Centrum nauki obcięło ceny o połowę.

W weekend 16-17 marca Młyn Wiedzy bierze udział w ogólnopolskiej akcji “Polska – zobacz więcej. Weekend za pół ceny”. Trzy tygodnie później będzie można zwiedzić wystawy w ramach wydarzenia “Toruń – za pół ceny”. W obu przypadkach bilet na zwiedzanie będzie kosztował 9 złotych. – Zachęcamy do tego, aby wcześniej zaplanować pobyt w Toruniu czy wizytę w Młynie. To dwie z nielicznych w tym roku okazji, dzięki którym będzie można odwiedzić nasze centrum nauki, kupując tańszy bilet – mówi Marcin Centkowski, rzecznik instytucji.

Tańsze zwiedzanie dotyczy zwiedzania interaktywnych wystaw w dniach 16-17 marca i 6-7 kwietnia. Instytucja zaprasza w godz. 11.00-17.00. Promocyjne bilety można nabyć w kasach Młyna Wiedzy oraz w elektronicznym systemie sprzedaży online.

Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w marcu udostępni dwie wystawy: makrofotografii i “… to takie proste!”. Na początku kwietnia będzie dostępna ekspozycja “Autostrada dźwięku”. Informacje o planach wystawowych są dostępne na stronie internetowej centrum nauki.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6643203