Taki mały, taki duży – o podobieństwach i różnicach. e-Warsztaty rodzinne (17 kwietnia)

Taki mały, taki duży - o podobieństwach i różnicach | Warsztaty rodzinne

14 kwiecień Taki mały, taki duży – o podobieństwach i różnicach. e-Warsztaty rodzinne (17 kwietnia)

Dwór Artusa - logo

Czy każde dziecko, rodzic, po prostu człowiek – wygląda tak samo? A jak to jest natomiast ze zwierzątkami: psami, konikami i słonikami? Jeżeli rośniemy, to czy każdy rośnie w tym samym czasie? Czy jest tak, że rośnie nam najpierw jedna ręka, a potem dopiero druga? Na te i wiele innych pytań odpowiemy na warsztatach Taki duży taki mały – o podobieństwach i różnicach!

W pierwszej części warsztatów wszyscy razem, za pośrednictwem naszych smartfonów i komputerów, siedząc na dywanie, posłuchamy opowieści o słoniku Pomelo, który nie wiedział, jak to jest z tym dorastaniem. Następnie wspólnie zastanowimy się, czy różnice są ważne i czy to, że się różnimy jest dobre czy złe.

W kolejnej części warsztatów razem stworzymy piękne słoniowe zakładki oraz autorskie magnesy na lodówkę. Może okazać się, że każdy słonik jest inny! Przekonajcie się sami!

Na zajęcia potrzebne będą: różowa i niebieska kartka papieru do wycinania kółek, nożyczki, wełna na ogonek (może być już wcześniej przygotowany pompon ze sznurkiem), klej w sztyfcie, pisaki, miarka krawiecka lub długa linijka, 2 dowolne kartki, kwadrat z A4 do origami.

Zgłoszenia na zajęcia:

 

W odpowiedzi otrzymacie szczegółowe informacje dotyczące potrzebnych materiałów i sprzętu. Zajęcia odbędą się na Zoomie!

Zajęcia poprowadzi Monika Ratajczyk – plastyk i historyk sztuki.

Warsztaty rodzinne, dzieci od 3 do 6 roku życia wraz z rodzicami/opiekunami
Więcej informacji: monika@artus.torun.pl lub tel. 792 006 098
Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu: Edukacja

Kiedy: 17.04.2021 (sobota), godz. 12:00
Gdzie: Zoom

Wstęp wolny!

14 kwietnia 2021 r.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl


Liczba odwiedzin:

4,833,621