Szkolenie DELFORT dla germanistów w KPCEN Toruń

Szkolenie DELFORT dla germanistów w KPCEN Toruń

KPCEN w Toruniu, Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie oraz Instytut Goethego w Warszawie zapraszają nauczycieli języka niemieckiego na bezpłatne warsztaty w ramach programu DELFORT:

 Młodzież i świat młodzieży. Autentyczne materiały na lekcji języka niemieckiego

Warsztaty odbędą się 6 kwietnia 2019 r., godz. 9.00–12.00 w KPCEN w Toruniu. Szkolenie skierowane jest do nauczycieli wszystkich typów szkół. Uczestnicy otrzymują zaświadczenia wydane przez ORE oraz Instytut Goethego w Warszawie.

ZAPISZ SIĘ: KPCEN Toruń lub Goethe Institut

DELFORT to ogólnopolski program doskonalenia nauczycieli języka niemieckiego, który ma na celu zapewnienie wysokich kwalifikacji zawodowych kadry dydaktycznej oraz podniesienie jakości nauczania języka niemieckiego w polskich szkołach. Założenia projektu zostały opracowane wspólnie przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ośrodek Rozwoju Edukacji (ORE) i Goethe-Institut w Warszawie.

Opis warsztatów

Na warsztatach zastanowimy się, które tematy są dla młodzieży aktualne, szczególnie ważne i warto poruszać je na lekcji języka niemieckiego. Wypróbujemy różne propozycje pracy i wymienimy się doświadczeniami w tym zakresie. Poznamy autentyczne materiały i rozwiązania metodyczne, które pozwolą w ciekawy sposób wprowadzić te treści na lekcji.

Informacji udziela Regina Strzemeska: Regina.Strzemeska@kpcen-torun.edu.pl, tel. 881 933 426.

 

Dominika Wojtasińska
Dominika.Wojtasinska@kpcen-torun.edu.pl

Organizacja: KPCEN w ToruniuLiczba odwiedzin:

5,852,503