Symetria w sztuce z Panem Zbyszkiem: e-Warsztaty dla dzieci

Symetria w sztuce z Panem Zbyszkiem: e-Warsztaty dla dzieci

Symetria w sztuce z Panem Zbyszkiem: e-Warsztaty dla dzieci

Centrum Kultury Dwór Artusa

Dwór Artusa w Toruniu zaprasza dzieci i młodzież na kolejne e-warsztaty z Panem Zbyszkiem.

Symetrią nazywamy harmonijną proporcję, która ułatwia prawidłowe wykonanie pracy plastycznej. Tym razem na e-warsztatach z Panem Zbyszkiem będziemy pobudzać wyobraźnię oraz zachęcać do twórczego, artystycznego działania.

W trakcie zajęć dowiemy się, czym jest symetria, a także co oznaczają pojęcia, z którymi spotykamy się niemal codziennie, jak równy, krzywy, symetryczny i asymetryczny. Po naszym spotkaniu nie będziemy mieć problemów z narysowaniem równego serduszka, dzbanka, wazonu czy ładnego drzewka.

Do realizacji zadania przygotujcie: kolorowy papier (wycinanki), blok techniczny, klej, nożyczki, ołówek, gumka, kredki, pisaki.

Zgłoszenia przyjmowane są za pomocą formularza Google lub mailowo monika@artus.torun.pl – w odpowiedzi otrzymacie szczegółowe informacje dotyczące potrzebnych materiałów i sprzętu. Instruktorzy posługują się platformą Zoom obsługiwaną przez komputery i smartfony.

Zajęcia poprowadzi Zbigniew Przybysz – plastyk i animator kultury znany wśród uczestników artusowych zajęć po prostu jako Pan Zbyszek.

Kiedy: 25.02.2021 (czwartek), godz. 18.00
Gdzie: Zoom

Wstęp wolny! Zapraszamy!

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w ToruniuLiczba odwiedzin:

6,150,340