Świąteczne klimaty w kawiarni obywatelskiej

Świąteczne klimaty w kawiarni obywatelskiej

W kawiarni obywatelskiej “Śródmieście Cafe” od Mikołajek jest już bardzo świątecznie. A im bliżej Świąt, tym więcej wydarzeń z nimi związanych. Obecnie trwają nagrania słuchaczy Medycznego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. To specjalne wydarzenie ze śpiewem, a nawet tańcem, zostanie wyemitowane tuż przed Bożym Narodzeniem.

Na świąteczne zabawy zapraszamy najmłodszych. Wydarzenie zaplanowano na 18 grudnia. Obowiązują zapisy: srodmiesciecafe@wp.pl.

21 grudnia odbędzie się wigilijne spotkanie z przyjaciółmi Śródmieście Cafe. Na 22 i 23 grudnia zapowiadane jest granie na żywo pastorałek i świątecznych utworów. Szczegóły wkrótce.

Kawiarnia obywatelska “Śródmieście Cafe” proponuje nie tylko wydarzenia związane ze Świętami. W przyszłym tygodniu polecamy również spotkania on-line dotyczące m.in. segregacji śmieci, bezpieczeństwa na drodze, a także kolejne wykłady z historii Włocławka.

 

Źródło: rewitalizacja.wloclawek.eu

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6646112