Sukces przyszłych terapeutek zajęciowych z inowrocławskiego Medyka

Fot. Monika Kurzawa

Sukces przyszłych terapeutek zajęciowych z inowrocławskiego Medyka

14 lutego 2020 roku w Wielkopolskim Samorządowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Gnieźnie odbył się Konkurs pn. ” Nowe techniki pracy z podopiecznym – Tworzenie obrazów techniką pouringu.” Słuchaczki pierwszego roku Terapii zajęciowej Medyczno-Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Inowrocławiu pod kierunkiem pani mgr Lucyny Gąsiorowskiej osiągnęły ogromny sukces.

I miejsce zdobyła Elżbieta Grodzka, a III miejsce Agnieszka Dobrosielska. Technika pouringu to intuicyjny sposób tworzenia obrazów poprzez wylewanie farby akrylowej na płótno malarskie lub inne podłoże. Należy dobrać pasujące do siebie kolory i ustalić odpowiednią kolejność ich wylewania. Pouring pozwala na tworzenie wielobarwnych, abstrakcyjnych i przenikających się wzorów. Pani Ela i Agnieszka stosując technikę pouringu wykonały oryginalne i ciekawe kolorystycznie kompozycje, które doceniło jury konkursu.

Lucyna Gąsiorowska

http://www.medykino.com.pl

Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Inowrocławiu jest jednostką oświatową, dla której organem prowadzącym jest Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Fot. Monika Kurzawa

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w ToruniuLiczba odwiedzin:

5,835,985