Studio Salonik: ŚwiatoPogląd (18 maja)

Studio Salonik grafika

17 Maj Studio Salonik: ŚwiatoPogląd (18 maja)

Dwór Artusa - logo

Chyba wszyscy bardzo tęsknimy za podróżami. Przez niemal rok nasze przemieszczanie się było mocno ograniczone, ale najbliższe wakacje być może pozwolą nam wybrać się gdzieś dalej. Aby zaczerpnąć inspiracji (i podpowiedzieć Wam gdzie warto wybrać się już wkrótce) na kolejne spotkanie do Studia Salonik zaproszono podróżników – Łukasza Ignasińskiego, Maję Giętkowską.

Łukasz i Maja jeżdżą nie tylko po regionie i kraju (sami, a ostatnio także z małą Talitą), ale chętnie odwiedzają też bardziej egzotyczne miejsca, takie jak choćby Gruzja. Przy okazji prowadząca spyta też o zbliżający się wielkimi krokami Festiwal Kultury Podróży ŚwiatoPogląd. Na jakie ciekawe spotkania, wykłady i warsztaty w ramach festiwalu możecie wybrać się już wkrótce do Dworu Artusa? Tego… i więcej możecie dowiedzieć się z artusowych zakulisowych rozmów – wprost ze Studia Salonik.

W artusowym cyklu – który możecie oglądać na laptopie, smartfonie lub słuchać w aucie jak podkast na luzie prowadzący rozmawiają ze swoimi gośćmi o sztuce, filozofii, podróżach, popkulturze, sporcie, filmach i serialach, a nawet… codziennym życiu i wyzwaniach podejmowanych w instytucjach kultury.

Rozmowę poprowadzi Monika Dejnecka.

Kiedy: 18.05.2021 (wtorek), godz. 18:30

Gdzie: YouTube, Facebook i Spotify Dworu Artusa

Transmisja wydarzenia dostępna będzie bezpłatnie na Facebooku, YouTube i Spotify Dworu Artusa w dniu wydarzenia o godz. 18:30, a także po jej zakończeniu na artusowych profilach bez ograniczeń

Wstęp wolny!

17 maja 2021 r.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl


Liczba odwiedzin:

4,833,819