Studio Salonik: Oscary 2021 (24 kwietnia)

Studio Salonik grafika

Studio Salonik: Oscary 2021 (24 kwietnia)

Dwór Artusa - logo

Zachęcamy do obejrzenia kolejnego odcinka cyklu Studio Salonik.

Studio Salonik to nowy artusowy cykl, który można oglądać na laptopie, smartfonie lub słuchać w aucie, jak podcast – prowadzący na luzie rozmawiają o sztuce, filozofii, nauce, popkulturze, sporcie, filmach i serialach, a nawet… codziennym życiu oraz wyzwaniach podejmowanych w instytucjach kultury.

Łukasz Wudarski, Piotr Pawłowski oraz Monika Ratajczyk pracują na co dzień w Dworze Artusa. Każde z nich ma swoją specjalną, ulubioną działkę: Łukasz – sztukę i filmografię, Piotr – popkulturę i teatr improwizacji, Monika – modę i historię sztuki.

Wielkimi krokami zbliża się kolejna – już dziewięćdziesiąta trzecia w historii – Oskarowa Gala! Tym razem będzie bardzo wyjątkowa – bo pandemiczna. Oscary 2021 zostaną rozdane 25 kwietnia – jak zwykle w nocy z niedzieli na poniedziałek. A zanim to nastąpi w trzecim odcinku Studia Salonik, prowadzący porozmawiają o swoich oskarowych typach i przewidywaniach, ciekawych historiach związanych z poprzednimi galami, kreacjach gwiazd, mitach związanych ze zmianami w regulaminie imprezy oraz zastanowimy się nad tym, czym Oscary dziś różnią się od tych sprzed lat.

Transmisja wydarzenia dostępna będzie bezpłatnie na Facebooku i YouTube Dworu Artusa w dniu wydarzenia o godz. 20:00, a także po jej zakończeniu na obu profilach bez ograniczeń

Kiedy: 24.04.2021 (sobota), godz. 20:00
Gdzie: YouTube i Facebook Dworu Artusa

Wstęp wolny!

19 kwietnia 2021 r.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w ToruniuLiczba odwiedzin:

5,947,394