Spotkanie w Kawiarni Literackiej – Jarosław Krawczyk

Spotkanie w Kawiarni Literackiej – Jarosław Krawczyk

Dom Kultury Modraczek - logoDom Kultury Modraczek w Bydgoszczy zaprasza na 145 spotkanie Kawiarni Literackiej 9 czerwca 2022 roku o godzinie 18:00. Gościem będzie Jarosław Krawczyk, poeta i prozaik mieszkający w Janikowie (woj. kujawsko-pomorskie).

Ukończył historię na Akademii Bydgoskiej oraz studia podyplomowe m. in. z oligofrenopedagogiki i bibliotekoznawstwa. Jest także absolwentem Podyplomowych Studiów Literacko-Artystycznych Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Szkoły Mistrzów – Studiów technik pisarskich i prezentacji tekstu literackiego na Uniwersytecie Warszawskim.

Członek Koła Polskiego Związku Niewidomych w Inowrocławiu – Okręg Kujawsko-Pomorski. Interesuje się literaturą i pedagogiką specjalną. Jego pasją są podróże i rozmowa z drugim człowiekiem. Autor trzech książek: „Szum Wszechświata” (wiersze, 2017), „Dwa światy” (proza, 2019) i „Garbate aniołki” (wiersze, 2021). Jego wiersze znalazły się także na dwóch profesjonalnie wydanych płytach CD, nagrane w interpretacji znanego aktora Adama Baumana.

Spotkanie poprowadzi W. Barbara Jendrzejewska

Fot. Dom Kultury Modraczek

7 czerwca 2022 r.

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w BydgoszczyLiczba odwiedzin:

5,958,180