Spotkanie literackie online z Małgorzatą Grosman

Spotkanie literackie online z Małgorzatą Grosman

Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy zaprasza 18 maja 2020 (poniedziałek, godz. 17.00) na transmisję ze spotkania z Małgorzatą Grosman – bydgoszczanką, dziennikarką, autorką kryminału „Mord na zimnych wodach”, którego akcja rozgrywa się w Bydgoszczy w 1926 roku.

Znalezienie zwłok młodej kobiety na bydgoskich Zimnych Wodach staje się początkiem śledztwa prowadzonego przez aspiranta Andrzeja Fąferka. Policjanci, krok po kroku, odkrywają mroczną historię seryjnego mordercy, która odciska się na życiu wielu mieszkańców miasta.

Małgorzata Grosman w swej debiutanckiej książce łączy fakty z fikcją, bohaterów literackich z realnymi postaciami, miejsca istniejące do dzisiaj ze stworzonymi na potrzeby kryminału.

Rozmawiać będziemy także o kolejnych literackich planach Małgorzaty Grosman oraz życiu artystki, pisarki w czasach pandemii.

Transmisja na żywo przeprowadzona będzie o godz. 17.00 na profilu facebookowym KPCK, materiał pojawi się również na kanale YouTube.

Fot. KPCK w Bydgoszczy

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie