Spotkanie inauguracyjne brydża sportowego

Spotkanie inauguracyjne brydża sportowego

Akademia Brydża Sportowego „Lambda” i Centrum Kształcenia Ustawicznego – Toruński Ośrodek Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli zapraszają na spotkanie inauguracyjne wszystkie osoby pragnące dowiedzieć się, czym jest brydż sportowy – logiczna gra z użyciem kart.

Na spotkaniu Robert Kamiński – instruktor Polskiego Związku Brydża Sportowego omówi korzyści intelektualne wynikające z umiejętności gry w brydża sportowego, jak i jej ogólne zasady.

Zamierzeniem organizatorów spotkania jest zorganizowanie w przyszłości cyklu warsztatów dotyczących nauki gry w brydża sportowego, powołanie „Klubu brydżowego” oraz stworzenie ligi brydżowej. Zapraszamy serdecznie zarówno osoby chcące poznać podstawy gry, jak i tych, którzy już grają, ale chcieliby podnosić swoje umiejętności.

Spotkanie informacyjne odbędzie się w dniu 21 września 2021 r. o godzinie 17.00 w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Toruniu przy Pl. Św. Katarzyny 8. Zgłoszenia na spotkanie należy kierować na adres mailowy: filodendron33@wp.pl do dnia 20 września 2021 r.

Źródło: TODMiDN CKU

15 września 2021 r.

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl


Liczba odwiedzin:

5,678,353