#Spoiler Alert! | Part 5 (1 marca)

cykl #Spoiler Alert w Dworze Artusa w Toruniu

#Spoiler Alert! | Part 5 (1 marca)

Centrum Kultury Dwór Artusa

Kinomaniacy i kinomaniaczki! Ostatnio w rekordowym tempie poradziliście sobie z romantycznym tytułem omawianym w walentynkowym #SpoilerAlert. Tym razem sięgniemy po całkowitą odwrotność komedii romantycznej. Ponownie zmierzymy się z prawdziwą klasyką gatunku, ale tym razem nie tylko filmowego. Podstawą fabuły następnego filmu obejrzanego przez Łukasza i Monikę stało się opowiadanie znanego mistrza kryminału i horroru, którego szczerze kocha jedna osoba spośród dwójki naszych prowadzących.

Kryminał to typ filmowy, w którym absolutnie nie powinno zdradzać się zakończenia. My postąpimy oczywiście wbrew wszelkim regułom! Powiemy Wam nie tylko, jak film się kończy, ale i jak doszło do jego punktu kulminacyjnego. Jedyne czego Wam nie zdradzimy – to jak zwykle tytuł filmu. Waszym zadaniem będzie, jak najszybciej odgadnąć go dzięki naszym podpowiedziom!

#Spoiler Alert! poprowadzą dwie silne osobowości – Łukasz Wudarski i Monika Dejnecka. On nie cierpi musicali, ona nie płakała po Mufasie. Obiecali, że przygotują dla siebie nawzajem filmy, których nie obejrzeliby z własnej woli. Co z tego wyniknie? Sprawdźcie już 1 marca na Facebooku i YouTube Dworu Artusa!

Kiedy: 01.03.2021 (poniedziałek), godz. 18:30
Gdzie: YouTube i Facebook Dworu Artusa

Wstęp wolny! Zapraszamy!

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl


Liczba odwiedzin:

5,748,030