#Spoiler Alert! – Part 3

cykl #Spoiler Alert w Dworze Artusa w Toruniu

#Spoiler Alert! – Part 3

Dwór Artusa - logo

Jesteś znawcą kina? Potrafisz odgadnąć tytuł dowolnego filmu po jego zakończeniu? A może uwielbiasz zdradzać znajomym jak kończy się film, który właśnie oglądają? Nowy cykl #Spoiler Alert! Centrum Kultury Dwór Artusa jest właśnie dla Ciebie!

W poprzednich odcinkach prowadzący rozmawiali o musicalu Moulin Rouge! (który wybrała Monika, a Łukasz obejrzał go w spazmach cierpienia) oraz o filmie Braveheart (który wybrał Łukasz, żeby zrewanżować się jak się okazało bardzo skutecznie Monice). Być może w trzeciej części naszego cyklu nareszcie oboje obejrzą jakiś film z przyjemnością?

#Spoiler Alert! poprowadzą dwie silne osobowości – Łukasz Wudarski i Monika Dejnecka. On nie cierpi musicali, ona nie płakała po Mufasie. Obiecali, że przygotują dla siebie nawzajem filmy, których nie obejrzeliby z własnej woli. Co z tego wyniknie? Sprawdźcie już 8 czerwca na Facebooku i YouTube Dworu Artusa!

Kiedy: 08.06.2020 (poniedziałek), godz. 18.30
Gdzie: YouTube i Facebook Dworu Artusa

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie