Spektakl “Indianie” dostępny on-line

Spektakl “Indianie” dostępny on-line

W najbliższą niedzielę, 19 kwietnia, po raz pierwszy w swojej historii, Teatr 21 ma możliwość zaproszenia widzów z całej Polski do obejrzenia spektaklu “Indianie”.

Teatr 21 jest teatrem warszawskim, działa od 2005 roku, a jego aktorami są przede wszystkim osoby z zespołem Downa i autyzmem. Bardzo ważna jest działalność edukacyjna teatru; od lat podejmowanych jest szereg działań, których odbiorcami są nauczyciele i uczniowie z warszawskich szkół.

To spektakl o odwadze. Podróż do źródeł odwagi ukrytych w tajemniczej historii Czarnego Węża. Czym jest dzisiaj odwaga? Jak być odważnym? Jak żyć odważnie? Jak zachęcać do odwagi? A może wcale jej nie potrzebujemy?

Jeśli pomyśleć o odwadze jako o ciekawości i pragnieniu poznania świata, to w dzieciństwie wszyscy jesteśmy odważni. Jednak proces edukowania bardzo często tłumi ciekawość i ujarzmia temperament. Dlatego nie każdy dorosły jest nadal odważny.

Szczegółowe informacje TUTAJ

Nauczyciele, którzy zdecydują się obejrzeć ten spektakl wraz z klasą, a następnie chcieliby przeprowadzić z dziećmi działania edukacyjne wokół przedstawienia – mogą się skontaktować z organizatorem. Proszeni są o wysłanie maila na adres: szkoly@teatr21.pl

Fot. nowyteatr.org/pl

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w BydgoszczyLiczba odwiedzin:

5,844,956