Wyborcza.pl: serwis Dźwięki natury

dzięcioł trójpalczasty

Wyborcza.pl: serwis Dźwięki natury

Agora S.A. logo

„Gazeta Wyborcza” zaprasza do odkrywania świata dźwięków natury. W specjalnym serwisie Wyborcza.pl/dzwiekinatury można wysłuchać nagrań z wybranych polskich Parków Narodowych i rezerwatów przyrody. Prócz odgłosów natury na stronie znajdują się wyjątkowe zdjęcia zwierząt i krajobrazów.

W związku z panującą pandemią, wielu z nas nie ma możliwości w pełni cieszyć się przyrodą. By mieć chociaż jej namiastkę  redakcja „Gazety Wyborczej” i Wyborcza.pl zapraszają na multimedialną wycieczkę do Parków Narodowych i rezerwatów przyrody.

Wyborcza.pl: Dźwięki natury

Dzięki połączeniu dźwięków z odpowiednimi zdjęciami zwierząt i krajobrazów, czytelnicy nie wychodząc z domu, za pomocą komputerów, smartfonów czy tabletów mogą „odwiedzić” lasy, mokradła, rzeki i posłuchać śpiewu ptaków oraz odgłosów wydawanych przez dzikie zwierzęta. Wszystkie nagrania oraz materiały wizualne można znaleźć na stronie: Wyborcza.pl/dzwiekinatury.

Na stronie znalazły się nagrania z Biebrzańskiego Parku Narodowego, Białowieskiego Parku Narodowego, Parku Narodowego „Ujście Warty”, Mazurskiego Parku Krajobrazowego, Parku Narodowego Borów Tucholskich czy Rezerwatu Przyrody Jezioro Drużno.

Za kreację odpowiada Studio Multimedialne i Wydań Online Gazety Wyborczej.

Partnerem akcji jest Wytwórnia Soliton.

Inicjatywę wspiera kampania w internecie, a także autopromocja w papierowym wydaniu „Gazety Wyborczej”. Działania promocyjne przygotował zespół marketingu „Gazety Wyborczej”.

Zdjęcie gł. Dzięcioł trójpalczasty, występujący na Podlasiu, lokalnie na Mazurach oraz w Karpatach, fot. Canva

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie