Specjalistka terapii zajęciowej z Włocławka z nagrodą zarządu województwa

Specjalistka terapii zajęciowej z Włocławka z nagrodą zarządu województwa

Województwo Kujawsko-Pomorskie

Kandydatury w konkursie „Najlepszy Terapeuta Zajęciowy Województwa Kujawsko-Pomorskiego” zgłaszały podmioty prowadzące placówki integracji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych oraz organizacje pozarządowe i instytucje pomocowe kościołów i związków wyznaniowych.

Miło nam poinformować, że jedną z nagród otrzymała Larysa Kryska, która opiekuje się podopiecznymi Warsztatu Terapii Zajęciowej we Włocławku.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Czym jest terapia zajęciowa?

To rodzaj terapii uaktywniającej, polegający na podejmowaniu przez pacjenta określonych działań pod kierunkiem i opieką terapeuty. Pacjentami terapeutów zajęciowych są osoby niepełnosprawne i seniorzy. Celem jest szeroko rozumiana rehabilitacja – w odniesieniu zarówno do ciała, jak i sfery psychicznej i społecznej – oraz samodzielność podopiecznych.

Pełna treść artykułu na ten temat: www.kujawsko-pomorskie.pl.

 

Źródło: www.wloclawek.pl, kujawsko-pomorskie.pl

Zdjęcie gł.  Spotkanie z najlepszymi terapeutami zajęciowymi województwa, fot. Szymon Zdziebło/tarantoga.pl dla UMWKP (źródło: www.kujawsko-pomorskie.pl/biuro-prasowe/informacje-prasowe/36327-najlepsze-z-najlepszych-w-wymagajacej-profesji)

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6640804