Sępoleński Artystyczny Lipiec

Sępoleński Artystyczny Lipiec

Logo CKIS w Sępólnie KrajeńskimBurmistrz Sępólna Krajeńskiego zaprasza na Sępoleński Artystyczny Lipiec. To cały miesiąc atrakcji – koncertów, spotkań plenerowych, spektakli i pikników. Już w sobotę, 3 lipca, odbędzie się Wielka Motoryzacyjna Lipcówka, podczas której – oprócz podziwiania perełek motoryzacji – będzie można się bawić przy muzyce zespołu Mad in Poland.

Następnie odbędzie się I Piknik Rodzinny, spotkanie z aktorem teatralnym i filmowym, Rafałem Królikowskim, wizyta kabaretu Czesuaf, kino sferyczne, koncerty zespołu Dubska, wykonującego energetyczny miks reggae i ska oraz Lorda Bishopa, pochodzącego z Nowego Jorku gitarzysty, performera czerpiącego inspiracje od takich legend jak Jimi Hendrix, Frank Zappa czy James Brown.

A to zaledwie początek tego, czego jeszcze można spodziewać się w nadchodzących tygodniach. O szczegółach każdego z wydarzeń – organizatorach, datach, godzinach i niezbędnych informacjach dotyczących warunków uczestnictwa – CKiS będzie informować wkrótce.

Można śledzić stronę Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim  www.ckissepolno.com.pl oraz profil CKiS na Facebooku.

Fot. CKiS w Sępólnie Krajeńskim

 

2 lipca 2021 r.

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w BydgoszczyLiczba odwiedzin:

6,035,875