Rodzinny spływ kajakowo-pontonowy

Rodzinny spływ kajakowo-pontonowy

Rodzinny spływ kajakowo-pontonowy

Kamienica Inicjatyw zaprasza rodzinny wielodzietne na spływ kajakowo-pontonowy po Drwęcy! To znakomity sposób, by odpocząć, wyciszyć się i spędzić czas z rodziną. Po spływie wspólnie spędzimy czas na ognisku i posilimy się przygotowanym posiłkiem. Wydarzenie odbędzie się 26 sierpnia w niedzielę.

Drwęca to jeden z najpiękniejszych szlaków kajakowych Polski. Jest zmienna i ciekawa, zarówno pod względem przyrodniczym, widokowym, jak i kulturowym. Z kajakarskiego punktu widzenia Drwęca uchodzi za szlak łatwy. To idealna rzeka zarówno dla osób zaczynających przygodę z kajakarstwem, jak i bardziej doświadczonych wodniaków.

Szczegóły:

Data: 26 sierpnia (niedziela)
Plan dnia: 11.00 – zbiórka w Elgiszewie (przystań przy moście drogowym). Przewiezienie grupy w górę rzeki. Spływ z Olszówki do Elgiszewa (ok. 3h). Ognisko w Elgiszewie (zapewniamy wikt).
Sprzęt: 2 pontony dla grup 6 osobowych,  6 dwuosobowych kajaków i 4 kajaki dwuosobowe + dziecko do 6 roku życia.

Wydarzenie jest darmowe i przeznaczone dla rodzin wielodzietnych z Torunia. Zapewniamy ubezpieczenie NNW oraz opiekę ratowników.

Spływ przeprowadzi Agencja Kajakowa ZWINKA www.zwinka.pl

Zapisy na spływ:

  1. Zapisy ruszają 16 sierpnia (czwartek) o godzinie 11.00.
  2. Należy dokonać telefonicznej rezerwacji miejsc pod naszym numerem telefonu 514 786 113. Po rezerwacji należy osobiście wpisać się na listę w Kamienicy Inicjatyw do 24 sierpnia. W przypadku niewpisania się na listę w wyznaczonym terminie rezerwacja przepada.

 

Organizatorem projektu Kamienica Inicjatyw jest Fundacja Archipelag Inicjatyw. Projekt został dofinansowany ze środków Gminy Miasta Toruń oraz Fundacji „ORLEN-DAR SERCA”.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6640930