Rajd rowerowy w Brodnicy

Rajd rodzinny

19 Sie Rajd rowerowy w Brodnicy

Już w najbliższą sobotę (24 sierpnia) prawdziwa gratka dla miłośników dwóch kółek – brodnicki rajd rowerowy w ramach cyklu „Kujawsko-Pomorskie na rowery”. Na kolejne spotkanie zaprosimy 28 września do Torunia. Zapisy i informacje organizacyjne na kujawsko-pomorskienarowery.pl.

– To już czwarty w trym roku rodzinny rajd rowerowy. Najbliższe rowerowe spotkanie będzie okazją, by poznać urokliwe zakątki Brodnickiego Parku Krajobrazowego. Zachęcam gorąco całe rodziny do udziału – mówi marszałek Piotr Całbecki.

Głównym organizatorem rodzinnych rajdów „Kujawsko-Pomorskie na rowery” jest Urząd Marszałkowski. To piąta edycja naszej akcji. W ramach tegorocznych spotkań rowerowych rajdy odbyły się już we Włocławku, Żninie i Świeciu. Przed nami jeszcze ostatni, finałowy rajd w Toruniu (28 września). Ruszyły zapisy.

Start i meta rajdu brodnickiego znajduje się na Starej Plaży na Niskim Brodnie. Trasa liczy około 25 kilometrów i wiedzie malowniczymi terenami Brodnickiego Parku Krajobrazowego. Początek o godzinie 11.

Każdy zarejestrowany uczestnik rajdów otrzyma bezpłatny pakiet startowy, w skład którego wchodzi numer startowy, butelka wody mineralnej. Dla pierwszych 300 zarejestrowanych osób mamy również pamiątkowe skarpetki, koszulki i talony na posiłek regeneracyjny. Na mecie na wszystkich rowerzystów czekać będą pamiątkowe medale akcji „Kujawsko-Pomorskie na rowery 2019”, a także konkursy i zabawy z nagrodami.

Więcej informacji oraz zapisy i regulaminy rajdów na stronie kujawsko-pomorskienarowery.pl

Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego

Zdjęcie gł.: W sobotę zapraszamy na rajd rowerowy do Brodnicy, fot. Tymon Markowski

Źródło: www.kujawsko-pomorskie.plLiczba odwiedzin:

2,855,898