Projekt “BohaterON – włącz historię”

Projekt “BohaterON – włącz historię”

Instytut Pamięci Narodowej oraz organizatorzy ogólnopolskiej kampanii BohaterON – włącz historię! Fundacja Rosa i Fundacja Sensoria – zapraszają nauczycieli historii i edukatorów pracujących z młodzieżą w wieku 16-19 lat do udziału w bezpłatnym seminarium skupiającym się wokół nowoczesnego i aktywnego nauczania o historii Polskiego Państwa Podziemnego i Powstania Warszawskiego. Projekt realizowany jest pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej.

Spotkania (po jednym w każdym województwie) odbędą się na przełomie września i października przy oddziałach Instytutu Pamięci Narodowej. Może w nich wziąć udział maksymalnie 240 nauczycieli/edukatorów/przedstawicieli organizacji pozarządowych/przedstawicieli instytucji kulturalno-edukacyjnych – 15 z każdego województwa, po jednym z każdej instytucji.

Rekrutacja trwa do wyczerpania limitu miejsc. O zakwalifikowaniu się do udziału w projekcie decyduje kolejność zgłoszeń.

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6643181