Pokaż, że kochasz… Bydgoszcz!

Pokaż, że kochasz… Bydgoszcz!

Bydgoszcz logoZ okazji Walentynek Miasto Bydgoszcz zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym. Organizatorzy czekają na zdjęcia mieszkańców z Bydgoszczą w tle. Nie zapomnijcie o walentynkowym akcencie! Pierwsze sto romantycznych ujęć zostanie nagrodzonych!

W niedzielę, 14 lutego obchodzimy święto zakochanych. Zwyczajem w tym dniu jest wysyłanie listów zawierających wyznania miłosne, jest to także okazja do obdarowywania się upominkami. Z tej okazji Miasto Bydgoszcz przygotowało konkurs fotograficzny. Organizatorzy chcą, aby Bydgoszczanki i Bydgoszczanie podzielili się tymi ciepłymi uczuciami, uwieczniając je na zdjęciu. Zostaną one  opublikowane na  miejskiej stronie na Facebooku oraz na stronie www.bydgoszcz.pl

Organizatorzy czekają na zdjęcia wykonane w Bydgoszczy zawierające walentynkowy akcent. Może to być coś w charakterystycznym dla tego dnia kolorze czerwonym lub z symbolem serca. Na fotografiach możemy także podzielić się uczuciami do innych osób. Nie zapomnijmy, aby w tle znajdowały się ulice, budynki lub inne charakterystyczne dla naszego miasta miejsca.

Fotografie w pliku JPG prosimy przesłać na adres: aktywna.konkurs@um.bydgoszcz.pl w niedzielę, 14 lutego do północy. W tytule: „Walentynki w Bydgoszczy 2021” oraz imię i nazwisko autora. W treści maila niezbędny zapis „Akceptuję zapisy regulaminu konkursu”.

Pierwsze sto zdjęć, które trafią na skrzynkę, nagrodzone zostaną czapkami lub kominami polarowymi z logotypem miasta Bydgoszczy. W przypadku, gdy na zdjęciu będzie para zakochanych, nagrody otrzymają dwie osoby. Prosimy o przesyłanie tylko jednego zdjęcia.

Przesłanie pracy w ramach konkursu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na jej publikację na stronie internetowej www.bydgoszcz.pl , profilu Miasta Bydgoszczy na Facebooku oraz Instagramie.

Regulamin konkursu znajduje się TUTAJ.

Informacja: www.bydgoszcz.pl
Fot. www.bydgoszcz.pl

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl


Liczba odwiedzin:

5,737,116