„Poczytaj mi” na Wyspie Młyńskiej w Bydgoszczy

„Poczytaj mi” na Wyspie Młyńskiej w Bydgoszczy

Teatr Kameralny w Bydgoszczy zaprasza na pierwsze w nowym sezonie wydarzenie w ramach cyklu „Poczytaj mi”.

Odbędzie się ono 19 września (sobota) o godzinie 11:00 na Wyspie Młyńskiej. Usłyszymy sztukę Marty Guśniowskiej Kto się boi pani „EŚ”? Usłyszymy – i zobaczymy, bo wydarzenie będzie miało charakter czytania performatywnego. Pojawią się elementy inscenizacyjne, kostiumy, a najmłodsi wezmą udział w warsztatach towarzyszących czytaniu. Przedstawienie będzie pierwszą okazja do poznania zespołu aktorskiego, który wystąpi w pełnym składzie, inaugurując tym samym nowy sezon teatralny.

Kto się boi pani „EŚ”? to komedia familijna pełna zabawnych dialogów, ciekawych bohaterów i niespodziewanych zwrotów akcji. Świetnie będą się przy niej bawić zarówno dzieci, jak i dorośli. Zabawie towarzyszy tu jednak przesłanie edukacyjne – uczymy się zasad rządzących naturą oraz odpowiedzialności za swoje czyny i wybory. Na scenie zobaczymy między innymi Śmierć i jej syna Kostka, który musi się jeszcze dużo nauczyć. Nauka może nie poszłaby w las, gdyby tylko Kostek słuchał się mamy…

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, jednak obowiązują wcześniejsze zapisy. Impreza ma charakter plenerowy, ale ilość miejsc jest ograniczona; o możliwości udziału będzie decydowała kolejność zgłoszeń. 

Aby zapisać się na wydarzenie należy przysłać e-mail na adres promocja@teatrkameralny.com zawierający następujące dane: imię, nazwisko oraz telefon. W jednym mailu można zgłosić udział kilku osób. Dzieci mogą uczestniczyć w wydarzeniu tylko razem z opiekunami. Na miejscu dostępne będą płyny do dezynfekcji rąk.

Organizatorzy proszą o przybycie w maseczkach.

Szczegóły informacji TUTAJ

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6666167