“Po co nam przyroda?” – konkurs na podcast

Grafika z podstawowymi informacjami o konkursie, ptaki wśród traw nad jeziorem, w otoczeniu lasów

“Po co nam przyroda?” – konkurs na podcast

 

Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków zaprasza dzieci i młodzież oraz osoby dorosłe do udziału w konkursie. Jego celem jest zwrócenie uwagi na temat możliwych efektów zmian klimatycznych i kryzysu  różnorodności biologicznej oraz korzyści, jakie niesie bogactwo przyrodnicze, ptaki i kontakt z nimi. Twój udział ma moc zmiany. Na Twoją pracę OTOP czeka do 10.04.2023 r.

Organizator zaprasza małych i dużych do nadsyłania prac audio (podcastów) będących odpowiedzią na pytanie: PO CO NAM PRZYRODA?

Biorąc w nim udział i odpowiadając na pytanie konkursowe:

  • aktywnie przyczynisz się do podnoszenia świadomości ludzi jak znacząco zdewastowana będzie przyroda, jeśli nie będziemy wspólnie działać na rzecz zahamowania kryzysów różnorodności biologicznej i klimatycznego
  • pomożesz innym pokochać ptaki i przyrodę– uświadamiając jak wiele nasza planeta straci gdy ptaków nie będzie lub będzie ich znacząco mniej
  • masz szansę wygrać unikalne nagrody
  • wesprzesz ochronę ptaków – prace konkursowe jako niesamowite źródło inspiracji mogą przekonać innych, że warto przekazać 1,5% na OTOP – KRS: 0000015808.

 

Regulamin: przejdź na stronę OTOP

Grafika: Alicja Gadomska

Źródło: OTOP

22 marca 2023 r.

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w ToruniuLiczba odwiedzin:

6,263,472