Piotr Marecki “Polska przydrożna” – spotkanie autorskie online

Piotr Marecki “Polska przydrożna” – spotkanie autorskie online

Centrum Literatury CSW i CSW Toruń zapraszają 12 czerwca o godz. 18.00 na spotkanie autorskie online: Piotr Marecki “Polska przydrożna”. Transmisja odbędzie się na profilu Centrum Literatury CSW. Link do transmisji zostanie udostępniony także w wydarzeniu w momencie rozpoczęcia spotkania. W trakcie wykładu będzie okazja do zadawania pytań i wymiany opinii w komentarzach pod transmisją.

Piotr Marecki w książce “Polska przydrożna” (Wydawnictwo Czarne) zamieścił zdjęcia i zapiski z podróży po polskiej prowincji. Książka jest doskonałym punktem wyjścia do dyskusji o współczesnej Polsce.

Książka Piotra Mareckiego nie jest reportażem, nie jest tez relacją z podróży, nie jest pamiętnikiem a raczej luźnym zapisem rozmów, sytuacji opatrzonym zdjęciami przydrożnych barów, drogowskazów czy “oponowych” dekoracji. Spotkanie będzie okazją do rozmowy o nas, o tym co się wokół nas dzieje i dlaczego.

Piotr Marecki – Mieszka i pracuje w Krakowie na Uniwersytecie Jagiellońskim. Zajmuje się mediami cyfrowymi. Jest redaktorem naczelnym wydawnictwa Korporacja Ha!art. Tworzy literaturę eksperymentalną, m.in. boty, generatory tekstu, poezję flarf, gry.

Więcej informacji

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie