Piknik na powitanie lata na Podgórzu (3 lipca)

Piknik na powitanie lata na Podgórzu

25 czerwiec Piknik na powitanie lata na Podgórzu (3 lipca)

Dwór Artusa - logo

Wakacje to wspaniały czas, na które czeka każde dziecko! Po ciężkim okresie zimowo-wiosennym nadeszła pora by zafundować swojej rodzinie odrobinę relaksu na świeżym powietrzu. Centrum Kultury Dwór Artusa ma dla Was pomysł jak w miły i kreatywny sposób wspólnie spędzić sobotnie przedpołudnie w parku.

Już 3 lipca 2021 roku od godziny 11:00 do 14:00 zapraszamy Was na pierwszy w tym roku piknik – na powitanie lata, na terenach zielonych przy Filii Dom Muz Podgórz przy ul. Poznańska 52 w Toruniu.

Razem z nami stworzycie piękne ozdoby i rozwiniecie swojej zdolności manualne… to będzie uczta dla zmysłów w otoczeniu muzyki oraz pięknych zapachów pysznego jedzenia, lodów, a także kawy.

W programie pikniku przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji! Między innymi: zajęcia i warsztaty artystyczne i kreatywne (tworzenie broszek z filcu i autorskiej galerii drzewnych ozdób na przyjęcia na świeżym powietrzu, a także sadzenie roślin), warsztaty rzeźbiarskie.

W strefie relaksu natomiast czeka na Was zabawa dużymi bańkami, malowanie buziek dziecięcych oraz strefa gastronomiczna. Nie zabraknie również kącika gier planszowych, dobrej muzyki i pysznej lemoniady!

Wstęp na wszystkie warsztaty i do strefy relaksu – wolny.

Piknik odbędzie się 3 lipca 2021 roku w godz. 11:00-14:00 na terenach zielonych przy Filii Dom Muz Podgórz (ul. Poznańska 52)

Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu: Edukacja

Kiedy: 03.07.2021 (sobota), godz. 11:00
Gdzie: Filia Dom Muz | Podgórz

25 czerwca 2021 r.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl


Liczba odwiedzin:

4,849,436