Piknik “KOPERNIK z petardą”

Grafika wydarzenia Kopernik z petardą, na czarnym tle kolorowe napisy z podstawowymi informacjami o pikniku

Piknik “KOPERNIK z petardą”

Młyn Wiedzy w Toruniu

Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy  po raz kolejny naukowo świętuje Dzień Dziecka i zaprasza na piknik “KOPERNIK z petardą”, który odbędzie się 3 czerwca 2023 r. Podczas tegorocznej edycji wydarzenia będzie można skorzystać z kilkudziesięciu stanowisk w trzech strefach: naukibezpieczeństwa i zabawy. Piknik odbędzie się w godz. 11:00-17:00 na parkingu przed głównym budynkiem Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy (MW1). Udział w pikniku jest bezpłatny.

Oprócz stanowisk przygotowanych przez Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy będą dostępne aktywności szkół wyższych, służb mundurowych, instytucji edukacyjnych i kulturalnych działających w Toruniu i regionie.

Zobacz program wydarzenia

Ze względów organizacyjnych organizatorzy zwracają się z prośbą o przybycie na wydarzenie komunikacją miejską, jednośladami, spacerem. Liczba miejsc parkingowych dla pojazdów osobowych będzie bardzo ograniczona.

Zwiedzanie wystaw w głównym budynku Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy oraz ekspozycji “Ścieżki dorastania” w Centrum Innowacyjnej Edukacji (MW2) w dniu odbywania się pikniku jest odpłatne. Bilety można zakupić w kasach CNMW oraz w systemie sprzedaży online.

23 maja 2023 r.

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6635189