Paszport turystyczny 2019

Paszport turystyczny 2019

Tym razem zabieramy mieszkańców województwa i turystów w podróż do korzeni. W 8. edycji naszego Paszportu Turystycznego odwiedzamy osiemdziesiąt miejsc w siedmiu krainach etnograficznych, które tworzą Kujawsko-Pomorskie Konstelacje Dobrych Miejsc. Wśród wydarzeń tego tego weekendu m. in. zlot zabytkowych samochodów w Silverado City pod Żninem i połączony z festiwalem smaków przegląd zespołów ludowych na zamku w Golubiu-Dobrzyniu. Wszystkie informacje nawww.paszport.kujawsko-pomorskie.travel.

– Każda edycja Paszportu Turystycznego do świetna okazja do poznawania regionu. Zapraszam do wspólnej ETNO przygody – zachęca marszałek Piotr Całbecki.

Zachęcamy do czerpania inspiracji z ETNO Paszportu i zaglądania do serwisu internetowego www.paszport.kujawsko-pomorskie.travel, na którym publikowane są aktualności, zapowiedzi wydarzeń, ważne informacje, m.in. o dostępności paszportowych atrakcji. Polecamy też konkurs polegający na zbieraniu pieczątek z odwiedzanych miejsc. W puli nagród znajdują się m.in. vouchery na pobyt w ciekawych miejscach województwa.

Dystrybucja ETNO Paszportów w punktach informacji turystycznej w całym regionie (we Włocławku i Chełmży w powiecie toruńskim od 9 maja).

Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna
i Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego

Fot. Daniel Pach

Źródło: www.kujawsko-pomorskie.pl

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w ToruniuLiczba odwiedzin:

6,138,981