Ostatnia w tym roku wycieczka “Ratusz Nieznany”

Ostatnia w tym roku wycieczka “Ratusz Nieznany”

Muzeum Okręgowe w Toruniu zaprasza na ostatnią w tym roku wycieczkę „Ratusz Nieznany”, która odbędzie się 27 września o godzinie 16.00. Bilety w cenie 25 złotych do nabycia w kasach muzeum lub na stronie bilety.muzeum.torun.pl. Ze względu na specyfikę wycieczki, przejścia przez ciasne miejsca, ilość miejsc jest ograniczona.

Przypominamy, że cały czas istnieje możliwość organizacji oprowadzania dla grup zorganizowanych oraz klientów indywidualnych, po uprzednim umówieniu się z organizatorami pod nr telefonu: (56) 660 56 33.

Przypomnijmy, że „Ratusz Nieznany” to niezwykła wycieczka po toruńskim Ratuszu Staromiejskim, podczas której goście odwiedzą miejsca na co dzień niedostępne dla turystów – tajne przejścia, ukryte sale, mroczne piwnice. W programie znajduje się m.in. oprowadzanie po Sali Rady, Sali Sądowej, przejście historycznymi schodami do wieży czy otwarcie skarbonki. Nie zabraknie również opowieści o eksponatach i cennych kolekcjach muzealnych. Reszta atrakcji będzie dla zwiedzających niespodzianką.

Gości oprowadza Anna Kroplewska – Gajewska – wieloletnia kustosz Muzeum Okręgowego w Toruniu.

Fot. Muzeum Okręgowe w Toruniu

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6646368