Ogólnopolski Konkurs Idol 2021

25 Maj Ogólnopolski Konkurs Idol 2021

Jesteś nauczycielem lub pracownikiem szkoły bądź uczelni, gdzie dba się dostęp do nauki osób z dysfunkcjami wzroku? A może w Twoim otoczeniu znajduje się placówka szczególnie wrażliwa na los niewidomych i słabowidzących? Zgłoś ją już teraz do Ogólnopolskiego Konkursu IDOL 2021 w kategorii „Edukacja”.

KONKURS IDOL jest realizowany w trzech etapach: wojewódzkim, krajowym i światowym. Po zakończeniu głosowania w etapie wojewódzkim, władze wybiorą kandydatów z każdej kategorii. Władze wezmą pod uwagę głos internautów jako głos doradczy. Po wyłonieniu kandydatów dla każdej z kategorii, rozpocznie się głosowanie ogólnopolskie.

Pierwsza trójka laureatów z każdego województwa zostanie podwójnie nagrodzona. Fundacja „Szansa dla Niewidomych”, podczas regionalnych konferencji z cyklu REHA, wręczy ich przedstawicielom pamiątkowe dyplomy oraz Bilet Dostępności, który uprawnia do bezpłatnego podstawowego audytu cyfrowego oraz architektonicznego. Zwycięzcy wezmą zaś automatycznie udział w głosowaniu ogólnopolskim, którego wygrani zostaną uhonorowani na centralnej konferencji REHA w Warszawie, w dniach 10-13 września 2021,

Zgłoszeń można dokonywać pod tym adresem: https://idol.szansadlaniewidomych.org/ do 27 maja 2021 włącznie.

 

Regulamin konkursu IDOL (PDF)

 

Źródło: szansadlaniewidomych.org

25 maja 2021 r.

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl


Liczba odwiedzin:

4,811,458