Oferta edukacyjna Młyna Wiedzy w dniach 9-12 kwietnia

Młyn Wiedzy

Oferta edukacyjna Młyna Wiedzy w dniach 9-12 kwietnia

W dniach 9-12 kwietnia br. w związku ze strajkiem nauczycieli Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy udostępni uczniom toruńskich szkół możliwość bezpłatnego zwiedzania interaktywnych wystaw w ramach tur w godz. 9.00-12.00 i 12.00-15.00. W tym czasie instytucja będzie mogła przyjąć 100 uczniów podczas każdej z tur. Propozycja jest kierowana do uczniów powyżej 13 roku życia, którzy mogą poruszać się samodzielnie po wystawach Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy.

Bilet będzie można otrzymać po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej wystawionej przez toruńską szkołę. Ze względów organizacyjnych nie ma możliwości dokonania rezerwacji biletów. Bilety będą wydawane na bieżąco do momentu wyczerpania puli dostępnych miejsc na daną turę zwiedzania. Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy nie zapewnia opieki nad dziećmi i młodzieżą w trakcie korzystania ze zwiedzania. W przypadku, gdy uczniowi będzie towarzyszył opiekun/rodzic – będzie on (opiekun/rodzic) zobligowany do zakupu biletu zgodnego z cennikiem biletów w instytucji.

Informacji w sprawie dostępności miejsc udzielają kasy CNMW pod nr tel. 56 690 49 51. Kasy są otwarte od wtorku do piątku w godz. 8.30-14.00.

Fot.: Budynek Młynów Richtera z lotu ptaka (CNMW)

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w ToruniuLiczba odwiedzin:

5,844,642