Od pomysłu do realizacji projektu w bibliotece – nagrania webinariów

Od pomysłu do realizacji projektu w bibliotece – nagrania webinariów

Na stronie biblioteki.org udostępniono kolejne nagrania webinariów, dotyczących realizacji projektów edukacyjno-kulturalnych w bibliotece, które odbyły się w połowie grudnia minionego roku. Z nagrania webinarium “Jak opracować pomysł na projekt i zyskać poparcie mieszkańców”, stanowiącego zapowiedź kursu e-learningowego o zarządzaniu projektami, który zostanie udostępniony już niebawem, dowiecie się m.in., jak sprawdzić, czy pomysł na usługę jest trafiony; jak szukać sprzymierzeńców i partnerów w swoim środowisku. Szkolenie poprowadziła Noemi Gryczko – menedżer, doradca, autorka, związana z Inkubatorem Uniwersytetu Warszawskiego. Nagranie obejrzycie TUTAJ.

Drugie nagranie udostępnione na stronie biblioteki.org to “Jak przygotować i z sukcesem realizować projekt”. Zajęcia, prezentujące metodę Design Thinking, pokazujące, jak przygotować wniosek projektowy, prowadziła Katarzyna Ślaska – obecnie wicedyrektor Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie. Nagranie dostępne jest TUTAJ.

Nauczycieli bibliotekarzy oraz inne osoby zainteresowane zagadnieniami z dziedziny bibliotekarstwa zapraszamy do śledzenia nowości na stronie biblioteki.org, na której znaleźć można inspirację do wielu ciekawych działań.

Oprac. Anna Siemińska

Fot. Pixabay

 

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl


Liczba odwiedzin:

5,746,259