O sztuce jako zawodzie w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy

O sztuce jako zawodzie w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy

17 maja w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu “50/50”. Tym razem gościem wydarzenia będzie Andrzej PoProstu, pochodzący z Torunia artysta, ilustrator, twórca realizacji wielkoformatowych.

„Żyję, bo tworzę – sztuka jako zawód” to temat trzeciego spotkania, w którym weźmie udział Andrzej PoProstu. Uczestnicy wydarzenia będą rozmawiać m.in. o realiach życia freelancera i o tym, czy możliwe jest utrzymywanie się ze sztuki.

Wydarzenie odbędzie się w przestrzeni pracowni kreatywnej „przeBUDOWA” 17 maja o godz. 18.00. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Obowiązują zapisy pod adresem poczty elektronicznej:
czesc@50na50projekt.pl. Liczba miejsc jest ograniczona.

Andrzej PoProstu:
W swoich pracach filtruje rzeczywistość ilustracyjnymi narracjami wpisanymi w przestrzeń miejską. Ma na koncie kilkaset autorskich murali na terenie Torunia, kraju i za granicą. Aktualnie zatrudniony w gamedev. Artystycznie bada pola mixu muralu, mappingu i dźwięku oraz projektuje ilustracje. a także hafty krzyżykowe dla swojej mamy.

Facebook: https://web.facebook.com/apoprostu
Instagram: https://www.instagram.com/a_poprostu/

Więcej informacji na temat projektu “50/50”

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie