O kreatywności, kluczowej kompetencji przyszłości, w pracy z dziećmi i młodzieżą

O kreatywności, kluczowej kompetencji przyszłości, w pracy z dziećmi i młodzieżą

Centrum Aktywności Lokalnej “Willa z Pasją” przy ul. Grunwaldzkiej 38 w Toruniu i Stowarzyszenie Osnova zaprasza na warsztaty “O kreatywności, kluczowej kompetencji przyszłości, w pracy z dziećmi i młodzieżą” – 25 listopada, godz. 17.00-20.00.
Zapisy przyjmuje Maja Korońska, prowadząca warsztaty, pod adresem: majakoronska@o2.pl. Podajcie imię i nazwisko, liczbę osób, które chcecie ze sobą zabrać oraz adres mailowy (swój lub swoich gości). Decyduje kolejność zgłoszeń.
 TEMATYKA WARSZTATÓW
Jak wspierać proces twórczy młodych ludzi, jak rozwijać w nich umiejętności miękkie i poczucie wartości? – warsztaty edukacyjne
W ostatnich latach obserwujemy coraz więcej przypadków obniżonego nastroju, zaniżonego poczucia wartości i wzrost agresji u dzieci i młodzieży. Dzisiejsza szkoła skupia się na zdobywaniu twardej wiedzy, rankingach, wynikach. Na szczęście coraz więcej rodziców, nauczycieli, animatorów, wychowawców i osób współpracujących z młodzieżą dostrzega i rozumie potrzebę rozwoju umiejętności miękkich, budowania relacji i pracy z emocjami dzieci. Biorąc udział w warsztacie, dowiesz się, w jaki sposób prowadzić zajęcia z dziećmi i młodzieżą w sposób kreatywny, jednocześnie budując ich poczucie wartości i sprawstwa. Poznasz sposoby i narzędzia do budowania pozytywnych i twórczych relacji w zespole. Celem tego warsztatu jest dostarczenie wielu narzędzi, pomysłów i gotowych ćwiczeń, które można od razu wykorzystać w szeroko rozumianej pracy z młodzieżą i dziećmi.
Prowadząca:
Maja Korońska – nauczyciel dyplomowany, filolog, oligofrenopedagog, coach, trener biznesu; człowiek wielu zainteresowań, ciągle poszukujący nowych wyzwań, pomysłów, wrażliwy na ludzi; wciąż zgłębia własną samoświadomość, buduje swój dobrostan i stara się pozytywnym myśleniem zarażać innych.
Dominika Wojtasińska
Dominika.Wojtasinska@kpcen-torun.edu.pl

Organizacja: KPCEN w ToruniuLiczba odwiedzin:

5,944,597