Nowość w Zaginionym Świecie w Myślęcinku

Nowość w Zaginionym Świecie w Myślęcinku

W Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku powstaje nowa atrakcja na terenie Zaginionego Świata – park iluminacji „Odnaleziony Świat”. To niesamowita zimowa rozrywka – multimedialny spacer w bajkowej krainie wykreowanej światłem i dźwiękiem. Tego typu atrakcje, od lat spotykane choćby w amerykańskich ogrodach botanicznych, są coraz popularniejsze także w Europie.

Będzie to multimedialna opowieść bazująca na zderzeniu przeszłości z przyszłością, pełna bajkowych iluminacji, zaskakujących efektów świetlnych, niesamowitych rozwiązań scenograficznych uzupełnionych atrakcyjną muzyką. „Odnaleziony Świat” to fantastyczna przygoda dla całych rodzin, a także świetny pomysł na wieczorny spacer dla wielbicieli nowoczesnych multimediów. Odwiedzający m.in. wejdą na pokład łodzi podwodnej, czy zrobią sobie zdjęcie z robotami.

Park iluminacji „Odnaleziony Świat” otwarty będzie codziennie od 4 listopada do lutego, w godzinach od 16.00 do 21.00 (ostatnie wejście o godz. 20.00, godziny otwarcia zależne od zachodu słońca).

Więcej informacji TUTAJ

Fot. Pixabay

19 października 2021 r.

 

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w BydgoszczyLiczba odwiedzin:

5,947,461