Nowa podstawa programowa – szkolenie KPCEN Toruń

17 Wrz Nowa podstawa programowa – szkolenie KPCEN Toruń

 

Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu zaprasza nauczycieli szkół ponadpodstawowych na szkolenie Wdrażanie nowej podstawy programowej kształcenia ogólnego dla szkół ponadpodstawowych. Szkolenia odbędą się w budynku KPCEN, ul. Henryka Sienkiewicza 36 w Toruniu.

Zapisy przyjmujemy na podane adresy mailowe.

Harmonogram spotkań

L.p. przedmiot termin godzina adres mailowy
1. język polski 24.09.2019 15.30 Ewa.Kondrat@kpcen-torun.edu.pl
2. chemia 24.09.2019 16.00 Barbara.Iwanowska@kpcen-torun.edu.pl
3. informatyka 24.09.2019 16.00 Grazyna.Zawadzka@kpcen-torun.edu.pl
4. geografia 25.09.2019 17.00 Malgorzta.Trzeciak@kpcen-torun.edu.pl
5. fizyka 25.09.2019 17.00 Krzysztof.Rochowicz@kpcen-torun.edu.pl
6. język angielski 25.09.2019 15.30 Agnieszka.Chabros@kpcen-torun.edu.pl
7. biologia 26.09.2019 16.00 Barbara.Iwanowska@kpcen-torun.edu.pl
8. matematyka 26.09.2019 16.00 Agnieszka.Przybyszewska@kpcen-torun.edu.pl
9. historia i WOS 27.09.2019 15.30 Zofia.Spalinska@kpcen-torun.edu.pl
10. język niemiecki 27.09.2019 15.00 Regina.Strzemeska@kpcen-torun.edu.pl


Pomoc | Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

Licznik odwiedzin:

1,520,744