Nauczyciele z pasją

Nauczyciele z pasją

Jakub Błaszak, Małgorzata Kowalska-Tuszyńska, Sandra Kurdynowska, Sandra Wawrzyniak uzyskali zaszczytny tytuł Nauczyciel z pasją. Wyróżnieni: Gizela Kaźmierczak, Aleksandra Kuczborska, Ewelina Matalewska, Monika Sikora.

Laureaci brali udział w konkursie “Nauczyciel z pasją” organizowanym przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy. Bardzo serdecznie gratulujemy! Życzymy dalszych sukcesów w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz nieustającej pasji – niech uskrzydla!

Jak ocenić czyjąś pasję? Niemal niemożliwe! Wszyscy biorący udział w konkursie pokazali, jak własne zainteresowania można przełożyć na pracę z uczniami, na ich naukę, wychowanie, rozwój. I choć jury miało jasne kryteria oceny prac konkursowych: promowanie idei rozwijania własnych pasji, oryginalność przedstawienia informacji o swojej pasji, przełożenie własnej pasji na pracę zawodową, znaczenie pasji nauczyciela w życiu szkoły, poprawność językowa, estetyka prezentacji tematu, atrakcyjność, to i tak trudno było dokonać wyboru.

Warto poznać bliżej nauczycieli z pasją, nietuzinkowych ludzi, przyjaciół uczniów, stąd idea przedstawienia sylwetek wszystkich wyróżnionych w czasopiśmie UczMy oraz na stronie internetowej KPCEN w Bydgoszczy. Spotkamy się przy okazji oficjalnego wręczenia dyplomów i nagród, już teraz zapraszamy na relację.

Organizator konkursu: Anna Rupińska

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6662830