Nauczyciel na Plus – nowy magazyn dla nauczycieli informatyki, matematyki i techniki w szkołach podstawowych

Nauczyciel na Plus – nowy magazyn dla nauczycieli informatyki, matematyki i techniki w szkołach podstawowych

logo Nauczyciel na Plus

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z nowym czasopismem adresowanym do nauczycieli informatyki, matematyki i techniki w szkołach podstawowych.

Nauczyciel na Plus zrodził się z rozmów z nauczycielami, ankiet i badań dotyczących tego, czego nauczycielom najbardziej brakuje. Celem wydawcy (Faerun Sp. z o.o.) jest nowoczesna i atrakcyjna w formie nauka, która zaowocuje zainteresowaniem uczniów przedmiotami ścisłymi i sprawi, że będą oni kontynuowali przygodę z informatyką, matematyką bądź techniką w szkołach średnich, na wyższych uczelniach i w życiu zawodowym.

W numerze startowym czasopisma, znajdą Państwo aż 13 scenariuszy lekcyjnych z takich tematów jak: Scratch, Python, Minecraft, Magica Voxel, ASCII, PixBlocks, Micro:bit, programowanie robotów i dronów, algebra czy geometria.

Dodatkowo w magazynie znajduje się 5 artykułów, obejmujących takie zagadnienia jak: programistyczne pojęcia i jak je przedstawiać, 5 rzeczy które są ważniejsze niż udane ćwiczenie, BBC Micro:bit, monitorowanie na lekcjach online czy internetowe pomoce do nauki matematyki.

Bezpłatny numer do pobrania znajdą Państwo TUTAJ

Życzymy przyjemnej lektury!

17 września 2021 r.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w ToruniuLiczba odwiedzin:

5,939,452