„Napisz mi bajkę, Tato!” – zajęcia w ramach projektu MKiDN

08 Paź „Napisz mi bajkę, Tato!” – zajęcia w ramach projektu MKiDN

 

„Napisz mi bajkę, TATO!”

Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza zaprasza na kolejne zajęcia w ramach projektu ”Poczytaj mi, TATO!”.

 Tym razem zajęcia kierujemy tylko do ojców, którzy podczas warsztatów kreatywnego pisania, będą się starali przelać na papier wymyśloną przez siebie bajkę.  „Chodzi mi o to, aby język giętki, powiedział wszystko, co pomyśli głowa…”. Autor tego cytatu – Juliusz Słowacki, choć niewątpliwie był mistrzem słowa, musiał  zdawać sobie sprawę z tego, że precyzyjne i poprawne przelewanie własnych myśli na papier nie jest łatwe. Uczestnikom warsztatów pomoże w tym Małgorzata Warda – pisarka, malarka i rzeźbiarka. Autorka poczytnych książek m.in.: Dziewczyna z gór, Dziewczynka, która widziała zbyt wiele, Jak oddech.

Zgłoszenia na zajęcia, które odbędą się 17 października o godzinie 1600, przyjmujemy pod numerem telefonu (52) 35-27-237 lub osobiście w Oddziale dla Dzieci „Tajemniczym Ogrodzie” przy ul. Kilińskiego 16 w Inowrocławiu. Liczba miejsc ograniczona!

Warsztaty organizowane są we współpracy ze Stowarzyszeniem „Nowa Para Butów” oraz Zakładem Karnym w Inowrocławiu w ramach projektu „Poczytaj mi TATO!” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.Liczba odwiedzin:

2,682,624