„Najlepsi z najlepszych”

„Najlepsi z najlepszych”

5 maja br. w Szkole Podstawowej Nr 3 w Lipnie odbyła się uroczysta mini gala „Najlepsi z najlepszych”. Jej celem było wyróżnienie i nagrodzenie najlepszych uczniów z SP nr 3 w Lipnie (laureatów kuratoryjnych konkursów przedmiotowych) okolicznościowymi statuetkami i zaświadczeniami Kujawsko–Pomorskiego Kuratora Oświaty w Bydgoszczy.

W wydarzeniu prowadzonym przez Dyrektora SP Nr 3 w Lipnie Jacka Góździa udział wzięli: Burmistrz Miasta Lipna Paweł Banasik, Sekretarz Miasta Renata Gołębiewska, Prezes Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Lipnie Marcin Kawczyński oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Katarzyna Kornacka-Kycia.

W bieżącym roku szkolnym 2020/2021 w 10 konkursach wzięło udział około 80 uczniów z SP nr 3. Gabriela Impert i Bartosz Borowicz zostali podwójnymi laureatami z historii i informatyki, Lidia Gronczewska i Weronika Gronczewska zostały laureatkami z fizyki, Charles Gill z języka angielskiego, Rafał Boniecki z informatyki.

 

Oprócz wspomnianych statuetek i zaświadczeń uczniowie otrzymali cenne nagrody z rąk zaproszonych gości. Nagrodzeni zostali też nauczyciele, którzy sprawowali opiekę nad w/w uczniami p. Aneta Poliwko (język angielski), Marzena Cywińska (fizyka i informatyka), Renata Kłudkowska (historia) i Jacek Góźdź (historia).

 

Sukces uczniów jest tym większy, iż dzięki nim powiat lipnowski uplasował się na 5 miejscu wśród powiatów z całego województwa kujawsko–pomorskiego pod względem ilości laureatów i finalistów konkursów kuratoryjnych.

 

Źródło: umlipno.pl

Fot. Urząd Miejski w Lipnie

6 maja 2021 r.

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl


Liczba odwiedzin:

5,746,250