Nadzieja przez okno – konkurs literacki

Nadzieja przez okno – konkurs literacki

Logo CKIS w Sępólnie KrajeńskimCentrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim serdecznie zaprasza do udziału w konkursie literackim “Nadzieja przez okno”. 

Konkurs adresowany jest zarówno do młodzieży, jak i osób dorosłych, które zechcą w dowolnej formie podzielić się przemyśleniami dotyczącymi aktualnie otaczającej nas rzeczywistości. W myśl zasady, że nic innego, jak głęboko skrywane emocje najsilniej kreują życiową przestrzeń, poprzez udział w konkursie, nakłaniamy do próby odnalezienia tytułowej nadziei. Otwórzmy wspólnie ten nowy świat, weźmy głęboki wdech i postarajmy się przekuć wszelką słabość w odwagę i siłę twórczą. Może to właśnie przelana na papier refleksja okaże się zbawiennym lekarstwem na…?
Pomimo wszechobecnego lęku, do naszych domów powróciły zapomniane serdeczności, a za oknami ponownie do życia budzi się wiosna.

Konkurs NADZIEJA PRZEZ OKNO jest literacką próbą odnalezienia elementarnych prawd i ponadczasowych, uniwersalnych wartości. Tego wszystkiego co zapomniane, jak również tego, co stanowi głęboką, pełną nadziei refleksję.

Termin nadsyłania prac upływa 15.05.2020 roku.

Szczegółowe informacje TUTAJ

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w BydgoszczyLiczba odwiedzin:

6,150,229