Muzyczne konsultacje online z Erwinem Regoszem

Napis muzyka na tablicy korkowej

Muzyczne konsultacje online z Erwinem Regoszem

Erwin Regosz, główny specjalista ds. muzyki WOAK-u, zaprasza wszystkie osoby zainteresowane szeroko rozumianym dźwiękiem, mówionym i śpiewanym, zwłaszcza wszystkich uczestników Amatorskiego Ruchu Artystycznego, na muzyczne konsultacje online, które odbędą się już jutro (28 maja) w godz. 10.00-13.00.

Rodzaj komunikacji: video messenger, e-mail, tel: 607234568

Obecnie konsultacje muzyczne mogą odbywać się na żywo po wcześniejszym umówieniu się z instruktorem w siedzibie Ośrodka.

Więcej szczegółów na stronie WOAK-u – TUTAJ.

Erwin Regosz  – muzyk, wokalista, kompozytor i autor tekstów, nauczyciel emisji głosu, główny specjalista ds. muzyki WOAK, w którym zajmuje się pracą artystyczną i pedagogiczną, prowadząc warsztaty: wokalne, teatralno-muzyczne, dla instrumentalistów, muzykoterapii, muzyki ciała i dźwięku naturalnego oraz dla ludzi pracujących głosem. Jako nauczyciel emisji głosu współpracował m.in. z Elżbietą Zapendowską, Grażyną Łobaszewską, Ewą Kossak. Uczestnik wielu warsztatów i kursów, krajowych i międzynarodowych warsztatów związanych z emisją głosu i muzyką ciała. Juror Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, autor projektów Ja to mam szczęście, Coś za coś i Dziękuję, dziękuję bardzo! współfinansowanych ze środków MKiDN i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego, realizowanych w 2014, 2015, 2017 i 2019 r. przez WOAK Toruń. Jest także współautorem kilku płyt z materiałem repertuarowym dla dzieci rekomendowanych przez MKiDN jako pomoce artystyczne dla uczniów i nauczycieli.

 

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie