Muzeum Diecezjalne zaprasza na kolejne koncerty

Muzeum Diecezjalne zaprasza na kolejne koncerty

      Anwil Grupa Orlen logo

Muzeum Diecezjalne we Włocławku zaprasza na kolejny koncert  organizowany w ramach cyklu „Muzyczne spotkania z ANWILEM”. W miesiącach letnich odbyły się już trzy koncerty – kameralny, jazzowy oraz skrzypcowy, które cieszyły się bardzo dużą popularnością odbiorców.

Ostatni z zaplanowanych „Koncert patriotyczny” odbędzie się 13 listopada o godzinie 19.00 w auli Muzeum Diecezjalnego.

Sponsorem głównym całego cyklu jest firma ANWIL S.A z Włocławka, producent nawozów sztucznych, która jako mecenas kultury wpiera różnego rodzaju wydarzenia o podobnym charakterze.

Zainteresowani udziałem mogą odbierać darmowe bilety wstępu od wtorku w tygodniu poprzedzającym każde wydarzenie. Aby umożliwić odbiór biletów osobom pracującym, które nie mogły dotychczas odebrać biletu w godzinach dopołudniowych, zostanie wprowadzona dodatkowa możliwość rezerwacji biletów pod uruchamianym dzień wcześniej (w poniedziałek) adresem mailowym, w ten sposób będzie możliwe zarezerwowanie połowy biletów, które należy odebrać w godzinach otwarcia muzeum przed poszczególnymi wydarzeniami.

Ze względów bezpieczeństwa i zapobiegania rozprzestrzeniania się pandemii wprowadzony jest limit miejsc oraz uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania zasad sanitarnych.

Źródło: diecezja.wloclawek.pl

7 listopada 2022 r.

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we WłocławkuLiczba odwiedzin:

6,055,957