Motyw Rzeka w Bydgoszczy (1-5 października)

Motyw Rzeka w Bydgoszczy (1-5 października)

Motyw Rzeka

Załoga Motyw Rzeka zaprasza wszystkich, którym bliska jest rzeka i twórcza ekspresja na warsztaty performatywne, które odbędą się w dniach 1-5 października w III LO w Bydgoszczy i Muzeum Kanału Bydgoskiego.
Motyw Rzeka to bezpłatne warsztaty performatywne (warsztat literacki, krawiecki, scenopisarstwo, praca z ciałem, głosem, improwizacje, spacery performatywne). Efekty warsztatów zostaną zaprezentowane ostatniego dnia projektu – 5 października w formie pokazu/performance’u otwartego dla publiczności. Dodatkowo odbędzie się pokaz filmów animowanych związanych tematycznie z wodą, przygotowany przez Ogólnopolski Festiwal Polskiej Animacji O!PLA. Naszymi gośćmi będą Siostry Rzeki, kobiety z ogólnopolskiej akcji na rzecz rzek.
Wszystkie warsztaty i wydarzenia towarzyszące są bezpłatne.
Załoga Motyw Rzeka zaprasza zarówno dzieci, młodzież, dorosłych, jak i seniorów.
Zapisy przyjmowane są mailowo: motywrzeka@gmail.com (w zgłoszeniu prosimy podać imię, nazwisko, wiek oraz nr telefonu) oraz telefonicznie 602 412 999.
Więcej informacji znajduje się na stronach:
www.facebook.com/motywrzeka
www.motywrzeka.pl
Zdjęcie gł.: obraz WikimediaImages z Pixabay
Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie