Model wsparcia wysoko wrażliwych dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym – szkolenie

Model wsparcia wysoko wrażliwych dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym – szkolenie

Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie zaprasza organy prowadzące przedszkola, szkoły podstawowe, dyrekcje przedszkoli oraz szkół podstawowych, przedstawicieli ośrodków doskonalenia zawodowego, przedstawicieli poradni psychologiczno-pedagogicznych, psychologów i pedagogów do udziału w czterodniowym bezpłatnym szkoleniu online pt. „Model wsparcia wysoko wrażliwych dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym”.

Szkolenie oraz zaprezentowane podczas niego materiały zostały opracowane w ramach międzynarodowego projektu „E-MOTION. Potential of highlysensitivity” , który koncentruje się na opracowaniu modelu wsparcia dzieci wysoko wrażliwych we współpracy z ich rodzicami i nauczycielami przedszkoli oraz szkół podstawowych. Szkolenie jest bezpłatne i prowadzone będzie w języku angielskim przez międzynarodowy zespół ekspertów.

Termin: 25-26.05.2021 r. oraz 01-02.06.2021 r. w godzinach: 9:00 – 13:30

Celem szkolenia będzie przekazanie wiedzy na temat wysokiej wrażliwości (wrażliwości przetwarzania sensorycznego i wrażliwości środowiskowej), wiedzy o funkcjonowaniu dziecka wysoko wrażliwego w środowisku szkolnym i domowym, a także zaprezentowania narzędzia do pomiaru wrażliwości oraz materiałów wspierających pracę rodziców, nauczycieli przedszkoli, szkół podstawowych, psychologów. Eksperci zaprezentują, w jaki sposób wspierać wysoko wrażliwe dzieci oraz w jaki sposób tworzyć warunki do ich prawidłowego rozwoju.

Rejestracja trwa do 20.05.2021 r.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy TUTAJ

Fot. www.wsei.lublin.pl

 

11 maja 2021 r.

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w BydgoszczyLiczba odwiedzin:

5,836,299