Młyn Wiedzy za pół ceny

Młyn Wiedzy

Młyn Wiedzy za pół ceny

W najbliższy weekend (16-17 marca) wystawy Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy będzie można zwiedzić za 9 złotych. Toruńskie centrum nauki po raz kolejny przystąpiło do akcji “Polska – zobacz więcej. Weekend za pół ceny”, organizowaną przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polską Organizację Turystyczną.

Obecnie w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy trwa zmiana wystaw. Z centrum nauki wyjechała już optyczna wystawa “Kalejdoskop”. W jej miejsce od 23 marca będzie dostępna ekspozycja “…To takie proste!”. Stworzona w Młynie Wiedzy wystawa wraca po ponad rocznym pobycie w krakowskim Muzeum Inżynierii Miejskiej. Od 19 marca będzie można odbyć fotograficzną podróż po świecie owadów w ramach ekspozycji – “Wielki Makro Świat”. Wystawę stworzyli toruńscy artyści fotograficy – Jadwiga i Marek Czarneccy. Z twórcami będzie można spotkać tego dnia o godz. 18.00 na specjalnym spotkaniu autorskim. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny. Na początku kwietnia Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy zaprosi na czasową wystawę “Autostrada dźwięku”, poświęconą fizyce dźwięku. Wszystkie wystawy będą dostępne do końca 2019 roku.

Obecnie w Młynie Wiedzy jest dostępnych osiem wystaw stałych i czasowych. Opisy ekspozycji są dostępne na stronie CNMW.

W ramach akcji “Polska – zobacz więcej. Weekend za pół ceny” Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy będzie dostępne w godz. 11.00-17.00. Bilety na zwiedzanie można kupić w kasach centrum nauki oraz w systemie sprzedaży online. Kolejna okazja, aby zwiedzić taniej Młyn Wiedzy będzie na początku kwietnia. W ramach akcji “Toruń za pół ceny” (6-7 kwietnia) ekspozycje będą dostępne również za 9 złotych. Bilety na to wydarzenie są dostępne w sprzedaży.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w ToruniuLiczba odwiedzin:

5,844,960