Młyn Wiedzy z Toruńską Kartą Osoby z Niepełnosprawnością

14 Maj Młyn Wiedzy z Toruńską Kartą Osoby z Niepełnosprawnością

Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy dołącza do miejskiego „Programu Działań Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością na lata 2014-2020” i od wakacji będzie honorowało Toruńską Kartę Osoby z Niepełnosprawnością.
Osoby posiadające Kartę będą mogły zakupić bilet na zwiedzanie interaktywnych wystaw w cenie 10 złotych (wyłącznie) w kasie Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy. Karta będzie honorowana w toruńskim centrum nauki od początku wakacji, tj. od 25 czerwca 2019 roku.

Od 1 czerwca będzie istniała możliwość pobrania wniosku o TKOzN za pośrednictwem strony internetowej Urzędu Miasta Torunia w zakładce „Zdrowie”. Wnioski będzie można składać w Punktach Informacyjnych Urzędu Miasta Torunia (lista punktów dostępna TUTAJ).

Kartę będą mogły otrzymać dzieci posiadające orzeczenie o niepełnosprawności oraz osoby dorosłe posiadające orzeczenie o znacznym i umiarkowanym stopniu niepełnosprawności. Informacji w sprawie Karty udziela Wydział Zdrowia i Polityki Społecznej (tel. 56 611 84 54)

W Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy z podobnego rozwiązania mogą już korzystać posiadacze Toruńskiej i Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny oraz Toruńskiej Karty Seniora.

Informacje o ofercie Młyna Wiedzy można znaleźć na stronie internetowej instytucji.Liczba odwiedzin:

2,664,107