Młyn Wiedzy z nagrodą w konkursie “ODKRYWCA 2022”

Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy

Młyn Wiedzy z nagrodą w konkursie “ODKRYWCA 2022”

Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy laureatem konkursu “ODKRYWCA 2022”, organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Toruńskie centrum nauki zostało wyróżnione w kategorii “Silny wizerunek w mediach społecznościowych”.

Celem konkursu “ODKRYWCA” jest nagrodzenie osób, instytucji, stowarzyszeń, samorządów, przedsiębiorców z branży turystycznej i innych przyczyniających się do budowania wizerunku marki turystycznej województwa w kraju i za granicą oraz rozwoju turystyki i gospodarki turystycznej w regionie.

Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy, działające od listopada 2013 roku, w 14. edycji konkursu otrzymało wyróżnienie w kategorii „silny wizerunek w mediach społecznościowych”. – Bardzo cieszymy się z tej nagrody. Dziękujemy kapitule konkursu za docenienie naszej działalności w przestrzeni mediów społecznościowych, w zakresie skutecznej komunikacji naszej marki i oferty turystycznej Torunia i województwa. Gratuluję pozostałych instytucjom i osobom, które otrzymały wyróżnienie – mówi dr Monika Wiśniewska, dyrektor Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy.

Wręczenie nagród odbędzie się 29 listopada w Brześciu Kujawskim, podczas uroczystości podsumowania działań w turystyce, organizowanej przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Więcej informacji o konkursie można znaleźć TUTAJ.

28 listopada 2022 r.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w ToruniuLiczba odwiedzin:

6,050,205